Mladnite

Server o zdravom životnom štýle, pre všetky vekové kategórie.

Mladnite - podnikanie hrou

Jednou zo základných podmienok, ako byť relatívne nezávislý (na zamestnávatelovi, na pravidelnom, ale malom plate, na politickej a hospodárskéj situácii štátu, na partnerovi, na rodičiach, na nájmu bytu atď.) je podnikanie. Prevziať réžiu vlastného života do vlastných rúk, prijať potrebný diel odpovednosti a začať.


Máme k dispozícii vynikajúci nástroj, ako nezaväzne a bez investíc začať vlastné podnikanie. Silným partnerom je svetová firma Forever Living Products (FLP) s veľmi efektivním marketingem, s veľmi efektívnym marketingom, ktorý má unikátne prvky tímového marketingu s bunkovým šírením. Na jednej strane podporuje miestny obchod, na strane druhej nemá žiadne regionálne ani štátne obmedzenia. Zkúseností a príkladov je veľa, bližšie na internetových stránkach Forever Living Products Slovak Republic, s.r.o. Praktické kroky sú predmetom ďalšieho konania na nezávädznej schôdzke alebo na firemnej prezentácii.


Prečo práve s firmou Forever Living Products? V SR nie je príliš známa, ale vo svetovom meradle patrí k velikánom na svetovom trhu s Aloe Vera Gélom a prírodnými doplnkami výživy. Je spoľahlivý partner priamych odberateľov a podnikatelov vo viacej ako 120 krajinách sveta. Bezpečné výrobky najvyššej kvality nepotrebujú agresívnu reklamu ani agresívnych distribútorov. Prirodzene sa šíri osobným odporúčaním, osobným predajom so zárukou spokojnosti a zapájaním zákazníkov a spolupracovníkov do spotrebiteľské siete. Prihlášenie je zadarmo, priami zákazníci nemajú žiadne povinnosti. Rôzne formy zapojenia vysvetlíme osobne na nezávädznej schôzke.


Naša významná podpora v začiatkoch. Spolupracovníkom predáváme bohaté skúsenosti, ktoré sa behom niekoľkých rokov podarilo nasbierať. Podpora je rôznorodá a veľmi individuálna.


Základom nášho podnikania je Aloe Vera Gél mimoriadnej kvality s certifikátom IASCa certifikátom IASCa tiež ďalšie výrobky z prírodných zdrojov mimoriadnej čistoty. Väčšina sú doplnky výživy a spotrebný tovar ozdravného charakteru, ktorý sa objednáva opakovane. Na spokojnosť je záruka, úspech je na dosah, výsledným efektom je zdravie a spokojnosť. Naplánujte si Váš lepší život a svet okolo Vás na nezávädznom stretnutí.

Hore